B010048
SERIA SZLAKOWA 2018-2019
Kijki trekkingowe Trail Pro Black Diamond
Kijki na każdą pogodę z prostym, szybkim i bezpiecznym systemem regulacji, FlickLock Pro double.
Kijek trekkingowy Trail Pro to wszechstronna kijka wyczynowa do całodniowych wędrówek lub wielodniowych wędrówek.
• Lekka 3-sekcyjna pałka teleskopowa
• Pokrętło o podwójnej gęstości i wyściełany pasek na nadgarstek 360 stopni
• Piankowe przedłużenie pod rączką zapobiegające zsuwaniu się
• Szybki i bezpieczny podwójny system regulacji FlickLock Pro
• Wymienne końcówki z węglików spiekanych Tech
• Cienkie krążki trekkingowe
Regulowana wysokość: 63-140 cm
Sprzedałem parę

92 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 520g (para) |
| Ciąć | regulowany: 63-140cm |
| Długość po złożeniu | 63 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock Pro |
| Uchwyt | Pokrętło uchwytu o podwójnej gęstości |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek 360 stopni |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Cienkie podkładki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD112151 |
Kijki trekkingowe Trail Pro Black Diamond są bardzo wszechstronne i wydajne pod każdym względem.
Podwójny system FlickLock Pro zapewnia szybką i bezpieczną regulację. W zależności od terenu możesz w bardzo prosty sposób zmienić wysokość kija.
Przedłużenie pianki jest bardzo przyjemne i zapobiega ślizganiu się na stromych trasach.
Kijki Trail Pro mają wygodny uchwyt o podwójnej gęstości, regulowany, wyściełany pasek na nadgarstek i wymienne końcówki z węglików spiekanych, zapewniające doskonałą przyczepność na śliskich lub kamienistych szlakach.
System regulacji „FlickLock® Pro”:
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Oparty na FlickLock®, FlickLock® Pro rewolucjonizuje konstrukcję systemu regulacji.
Zachowując zalety FlickLock, FlickLock Pro oferuje oszczędzającą miejsce konstrukcję ze stali nierdzewnej, która znacznie poprawia poziom jakości, odczucia i wytrzymałości blokowania.
Najważniejsze cechy systemu regulacji FlickLock® Pro to:
• Konstrukcja oszczędzająca miejsce
• Konstrukcja z podwójną osią zapewnia większą dźwignię i blokadę
• Wysokiej jakości konstrukcja ze stali nierdzewnej zaprojektowana z myślą o trwałości
