Verzia 2019
Lyžiarske palice Traverse Pro Black Diamond
Traverse Pro sú 2-dielne celohliníkové lyžiarske palice s nastavovacím systémom FlickLock Pro pre bezpečnejšie a robustnejšie uzamknutie.
• SwitchRelease uzamykateľné uvoľnenie odnímateľné bezpečnostné pútko na zápästie
• Pevná palica má hliníkovú konštrukciu
• 16 mm vrchný prameň a 14 mm spodný prameň
• Prepracovaná rukoväť Touring pre lepšiu ergonómiu
• Veľmi dobrá priľnavosť pri lezení vďaka vrchnej časti s povrchovou úpravou Soft Touch
• Rýchly a spoľahlivý systém nastavenia FlickLock
• Široké 100 mm podložky na prachové koše pre veľmi dobrú priľnavosť
Dostupné v 2 veľkostiach: 95-145cm / 105-155cm

14 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: 606 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľné: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložená dĺžka | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Rukoväť | Ergonomická rukoväť Touring Series + vydutie rukoväte Soft Touch |
| popruh na ruku | Bezpečnostný remienok na zápästie SwitchRelease |
| Podložka | Pudr Koše puky 100 mm |
| Referencia výrobcu | BD111559 |
Traverse Pro Black Diamond sú robustné celohliníkové palice profesionálnej kvality.
Nastavenie FlickLock Pro poskytuje mimoriadne bezpečné upnutie a rýchle nastavenie dĺžky palice. Rukoväť Touring bola prepracovaná pre lepšiu ergonómiu. Remienok na zápästie je vybavený najnovšou technológiou Black Diamond SwitchRelease, ktorá umožňuje jeho odopnutie v prípade zablokovania palice. Remienok na zápästie je možné v prípade potreby uzamknúť.
Na strmých svahoch vydutie gripu Soft Touch ocenia cvičenci.
Ideálne pre rekreačné alebo súťažné lyžiarske túry, hľadáte palice s dlhou životnosťou, Traverse Pro sú pre vás ako stvorené!
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala

Remienok na zápästie s technológiou SwitchRelease Strap:
Remienok Black Diamond SwitchRelease, navrhnutý tak, aby uvoľnil zápästie pri namáhaní zhora, vám umožní pokojnejšie lyžovať v zalesnených oblastiach. Na rozdiel od iných systémov má toto bezpečnostné uvoľňovacie lano klasický dizajn lana s jednoduchým zamykaním/odomykaním.
V prípade spustenia zostane na rukoväti na mieste iba jeden koniec systému, aby sa predišlo strate popruhu.

Batons skis de rando traverse pro
Tres beau produit, expédition soigné et rapide, avec une excellente communication et un tres bon rapport qualité /prix