Версия 2019
Ски щеки Traverse Pro Black Diamond
Traverse Pro са изцяло алуминиеви щеки за ски туризъм от 2 части, включващи система за регулиране FlickLock Pro за по-сигурно и здраво блокиране.
• SwitchRelease подвижна предпазна каишка за китка със заключване
• Здравата пръчка се отличава с алуминиева конструкция
• 16 мм горна нишка и 14 мм долна нишка
• Преработена дръжка Touring за подобрена ергономия
• Много добро сцепление при катерене благодарение на горната част в Soft Touch покритие
• Бърза и надеждна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 95-145см / 105-155см

14 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий |
| Тегло | чифт: 606гр |
| Разрез | регулируема: 95-145см / 105-155см |
| Сгъната дължина | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock® Pro |
| Дръжка | Ергономична дръжка от серия Touring + изпъкналост на ръкохватката Soft Touch |
| ремък за ръка | Предпазна каишка за китка SwitchRelease |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111559 |
Traverse Pro Black Diamond са здрави, изцяло алуминиеви професионални щеки.
Регулирането на FlickLock Pro осигурява изключително сигурно захващане и бързо регулиране на дължината на пръчката. Дръжката Touring е преработена за по-добра ергономия. Каишката за китката е оборудвана с най-новата технология Black Diamond SwitchRelease, която позволява да бъде отменена в случай на блокиране на пръчка. Каишката за китката може да се заключи, ако е необходимо.
На стръмни склонове издутината на Soft Touch захвата ще бъде оценена от практикуващите.
Идеален за развлекателни или състезателни ски турове, вие търсите щеки с дълъг живот, Traverse Pro е създаден за вас!
Системата за регулиране "FlickLock® Pro":
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Базиран на FlickLock®, FlickLock® Pro революционизира дизайна на системата за регулиране.
Докато запазва предимствата на FlickLock, FlickLock Pro предлага спестяващ пространство дизайн от неръждаема стомана, който драстично подобрява нивото на качество на заключване, усещане и здравина.
Акцентите на системата за регулиране FlickLock® Pro са:
• Спестяващ пространство дизайн
• Двуосен дизайн за увеличен лост и заключване
• Висококачествена конструкция от неръждаема стомана, проектирана да издържи

Каишка за китка с технологията SwitchRelease Strap:
Създадена да освободи китката, когато е натоварена отгоре, каишката Black Diamond SwitchRelease ви позволява да карате по-спокойно ски в гористи местности. За разлика от други системи, този предпазен ремък се отличава с класически дизайн на въже с лесно заключване/отключване.
В случай на задействане само единият край на системата остава на мястото си на дръжката, за да се избегне загубата на каишката.

Batons skis de rando traverse pro
Tres beau produit, expédition soigné et rapide, avec une excellente communication et un tres bon rapport qualité /prix