Bâtons Hiking Alu Compact 3 TSL – HIKING SÉRIA
Výber typu rukoväte:
- dlhá krížová rukoväť z EVA peny
- Ľahká, krátka EVA penová rukoväť
Palice Hiking Alu Compact 3, nastaviteľné od 60 do 125 cm, sú určené na letnú aj zimnú turistiku (k malým trekingovým podložkám dodávaný pár 85 mm širokých podložiek).
• Pre malých a stredne veľkých používateľov (<1 m80)
• 3-vrstvové palice do každého počasia
• Veľmi dobrá hodnota za peniaze
• Veľmi pevné (vyrobené z hliníka)
• Rýchle a jednoduché utiahnutie systému externého zámku
• Výber rukoväte: mäkká stredne dlhá alebo klasická krátka
• Nastaviteľný a pohodlný popruh na zápästie
• Ultra silný volfrámový hrot
• Trekingové puky a široké puky do prašanu
• Nastaviteľná veľkosť: 60-125 cm
• Hmotnosť: 240 g × 2 (verzia s ľahkou rukoväťou) / 250 g × 2 (verzia s krížovou rukoväťou)
Pár predávam s dvomi pármi podložiek
Ideálne na turistiku v každom ročnom období

399 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | 100% hliník |
| Hmotnosť | 240 g × 2 [Verzia s ľahkou rukoväťou] / 250 g × 2 [Verzia s krížovou rukoväťou] |
| Vystrihnúť | nastaviteľná od 60 do 125 cm |
| Zložená dĺžka | 60 cm |
| Počet prameňov | 3 |
| Priemer vlákna | 16 / 14 / 12 mm |
| Rukoväť | Krížový (dlhý) / Svetlý (krátky) |
| Bod | Twist (skrutkové podložky) |
Dva typy rukovätí, ktoré vyhovujú potrebám každého lekára:
- krížová rukoväť:
Dlhá rukoväť z EVA peny + nastaviteľný a pohodlný popruh na zápästie.
- Poignée Light:
Krátka rukoväť z EVA peny + nastaviteľný a pohodlný popruh na zápästie.
Technologies použité:
Systém vonkajšieho zámku Serrage
Vonkajší systém nastavenia véčka ponúka vynikajúcu odolnosť voči všetkým poveternostným podmienkam a umožňuje spoľahlivé a rýchle nastavenie.
Twist Spikes
Systém výmeny puku rotáciou.
Tyčinky dodávané s podložkami s priemerom 55 a 85 mm.