Bâtons Hiking Alu Compact 3 TSL – SERIJA POHODNIŠTVA
Izbira vrste ročaja:
- dolg križni ročaj iz EVA pene
- Lahek kratek oprijem iz EVA pene
Nastavljive od 60 do 125 cm palice Hiking Alu Compact 3 so namenjene tako poletnemu kot zimskemu pohodu (par 85 mm širokih podložk je priložen poleg manjših treking podložk).
• Za male in srednje velike uporabnike (<1m80)
• 3-slojni drogovi za vse vremenske razmere
• Zelo dobra vrednost za denar
• Zelo trden (iz aluminija)
• Hitro in enostavno zategovanje zunanjega zaklepa
• Izbira ročaja: mehka srednje dolga ali klasična kratka
• Nastavljiv in udoben zapestni pas
• Ultra močna volframova konica
• Pohodni ploščki in široki pudčni ploščki
• Nastavljiva velikost: 60-125 cm
• Teža: 240 g × 2 (različica z lahkim ročajem) / 250 g × 2 (različica s križnim ročajem)
Prodam par z dvema paroma podložk
Idealno za pohodništvo v vseh letnih časih

399 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 100% aluminij |
| Utež | 240 g × 2 [različica z lahkim ročajem] / 250 g × 2 [različica s križnim ročajem] |
| Izrežite | nastavljiva od 60 do 125 cm |
| Zložena dolžina | 60 cm |
| Število pramenov | 3 |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 mm |
| Ročaj | Križ (dolgo) / Svetlo (kratko) |
| Točka | Twist (podložke za vijake) |
Dve vrsti ročajev, ki ustrezata potrebam vsakega izvajalca:
- križni ročaj:
Dolg ročaj iz EVA pene + nastavljiv in udoben zapestni pas.
- Poignée Light:
Kratek ročaj iz EVA pene + nastavljiv in udoben zapestni pas.
Technologies uporablja:
Zunanji sistem zaklepanja Serrage
Zunanji sistem za nastavitev preklopne školjke nudi odlično odpornost na vse vremenske razmere in omogoča zanesljivo in hitro prilagajanje.
Twist Spikes
Sistem za menjavo plošča z rotacijo.
Palice so dobavljene s podložkami s premerom 55 in 85 mm.