Bâtons Hiking Alu Compact 3 TSL - HIKING SRAITH
Rogha cineál láimhseála:
- Láimhseáil fhada Cross i cúr EVA
- Greim cúr EVA gearr éadrom
Inchoigeartaithe ó 60 go 125 cm, tá na cuaillí Hiking Alu Compact 3 beartaithe le haghaidh hiking an tsamhraidh agus an gheimhridh (péire leicneáin 85 mm ar leithead curtha ar fáil i dteannta leis na leicneáin trekking beaga).
• Le haghaidh úsáideoirí beaga agus meánmhéide (<1m80)
• Cuaillí 3 phéire uile-aimsire
• Luach an-mhaith ar airgead
• An-sturdy (déanta as alúmanam)
• Géarú Córas Glais Seachtrach tapa agus éasca
• Rogha láimhseáil: bog lár-fhada nó gearr clasaiceach
• Strap caol inchoigeartaithe agus compordach
• Leid tungstain Ultra-láidir
• Múcaí trekking agus pucks leathan púdar
• Méid inchoigeartaithe: 60-125 cm
• Meáchan: 240 g × 2 (Leagan den láimhseáil éadrom) / 250 g × 2 (Leagan tras-láimhseála)
Dhíol an péire le dhá phéire leicneáin
Ideal le haghaidh siúlóide i ngach séasúir

399 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% alúmanam |
| Meáchan | 240g × 2 [Leagan láimhseáil éadrom] / 250g × 2 [Leagan trasláimhe] |
| Gearr | inchoigeartaithe ó 60 go 125 cm |
| Fad fillte | 60 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| Trastomhas snáithe | 16 / 14 / 12 mm |
| Láimhseáil | Trasna (fada) / Solas (gearr) |
| Pointe | Casadh (scriú leicneáin) |
Dhá chineál lámh chun freastal ar riachtanais gach cleachtóra:
- Croslámh:
Láimhseáil cúr fada EVA + strap láimhe inchoigeartaithe agus compordach.
- Poignée Light:
Láimhseáil ghearr i cúr EVA + strap caol inchoigeartaithe agus compordach.
Technologies úsáidtear:
Córas Glasáil Seachtrach Serrage
Córas coigeartaithe clamshell seachtrach ag tairiscint friotaíocht den scoth do gach coinníollacha aimsire agus a cheadaíonn coigeartú iontaofa agus tapa.
Spící Twist
Córas chun an poc a athrú trí rothlú.
Bataí seachadta le leicneáin de 55 agus 85 mm ar trastomhas.