Bastons de senderisme Alu Compact 3 TSL - SÈRIE HIKING
Elecció del tipus de mànec:
- Mànec creuat llarg en escuma EVA
- Adherència curta lleugera d'escuma EVA
Ajustables de 60 a 125 cm, els bastons Hiking Alu Compact 3 estan pensats tant per a l'excursionisme a l'estiu com a l'hivern (a més de les volanderes petites de trekking es subministra un parell de volanderes de 85 mm d'ample).
• Per a usuaris petits i mitjans (<1m80)
• Pals de 3 capes per a tot temps
• Molt bona relació qualitat-preu
• Molt resistent (d'alumini)
• Apretament ràpid i senzill del sistema de bloqueig extern
• Elecció de mànec: suau mitjà-llarg o clàssic curt
• Corretja de canell ajustable i còmoda
• Punta de tungstè ultra resistent
• Discos de trekking i discos de pols amples
• Mida ajustable: 60-125 cm
• Pes: 240 g × 2 (versió amb mànec lleuger) / 250 g × 2 (versió amb mànec creuat)
Es ven el parell amb dos parells de rentadores
Ideal per fer senderisme en totes les estacions

399 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | 100% alumini |
| Pes | 240 g × 2 [versió amb mànec lleuger] / 250 g × 2 [versió amb mànec creuat] |
| Tallar | regulable de 60 a 125 cm |
| Longitud plegada | 60 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| Diàmetre del fil | 16 / 14 / 12 mm |
| Gestionar | Creu (llarga) / Lleuger (curta) |
| Punt | Girar (ronelles de cargol) |
Dos tipus de nanses per satisfer les necessitats de cada practicant:
- Mànec creuat:
Mànec llarg d'escuma EVA + corretja de canell ajustable i còmoda.
- Poignée Light:
Mànec curt en escuma EVA + corretja de canell ajustable i còmoda.
Technologies utilitzat:
Sistema de bloqueig extern Serrage
Sistema d'ajust extern de closca que ofereix una excel·lent resistència a totes les condicions meteorològiques i permet un ajust ràpid i fiable.
Twist Spikes
Sistema per canviar el disc per rotació.
Pals lliurats amb volanderes de 55 i 85 mm de diàmetre.