P030047
OSCILLANTE (P02A)
Regeneracijski jermenica s premikajočimi se prirobnicami
Zelo lahko.
Uporaba: sistemi za reševanje v razpokah ali improvizirano dviganje.

38 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 42 g |
| Materiali | aluminijaste prirobnice / najlonski kolut |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12278 / UIAA |
| Najmanjši premer vrvi | 7 mm |
| Največji premer vrvi | 11 mm |
| Premer snopa | 25 mm |
| Donos | 71 % |
| Delovna obremenitev | 4 kN (na eni verigi: 2 kN) |
| prelomna obremenitev | 15 kN |
OSCILLANTE skoraj nič ne tehta, uporablja se v reševalnih sistemih iz razpok ali improviziranem dvigovanju.
• Hitra in enostavna namestitev zahvaljujoč premičnim prirobnicam.
• Najlonski kolut in aluminijaste prirobnice za odlično razmerje med lahkotnostjo in trdnostjo.
Très bien
Sérieux et rapide
Bon emballage
Je recommande ce site