P030047
OSCILLANTE (P02A)
Koło ratunkowe z ruchomymi kołnierzami
Bardzo lekki.
Zastosowanie: systemy ratownicze w szczelinach lub improwizowane podnoszenie.

38 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 42 g |
| Materiały | kołnierze aluminiowe / krążek nylonowy |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12278 / UIAA |
| Minimalna średnica liny | 7 mm |
| Maksymalna średnica liny | 11 mm |
| Średnica krążka | 25 mm |
| Dawać | 71% |
| Obciążenie pracą | 4 kN (na jednym splocie: 2 kN) |
| łamanie obciążenia | 15 kN |
OSCILLANTE prawie nic nie waży, jest używany w systemach ratownictwa szczelinowego lub improwizowanym podnoszeniu.
• Szybki i łatwy montaż dzięki ruchomym kołnierzom.
• Nylonowe krążki i aluminiowe kołnierze zapewniają doskonały stosunek lekkości do wytrzymałości.
Très bien
Sérieux et rapide
Bon emballage
Je recommande ce site