P030047
OSCILLANTE (P02A)
Ulóg aisghabhála le flanges ag gluaiseacht
An-éadrom.
Úsáid: córais tarrthála crevasse nó ardaitheoir seiftithe.

38 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 42 g |
| Ábhair | flanges alúmanaim / sheave níolón |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12278 / UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 7 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 11 mm |
| Trastomhas sheave | 25 mm |
| Toradh | 71% |
| Ualach oibre | 4 kN (ar shnáithe amháin: 2 kN) |
| briseadh ualach | 15 kN |
Ní bhíonn mórán meáchain ag an OSCILLANTE, úsáidtear é i gcórais tarrthála crevasse nó i dtógáil seiftithe.
• Suiteáil tapa agus éasca a bhuíochas leis na flanges soghluaiste.
• Sluasaid níolón agus flanges alúmanaim le haghaidh cóimheas éadroime/neart den scoth.
Très bien
Sérieux et rapide
Bon emballage
Je recommande ce site