P030047
OSCILLANTE (P02A)
Vyprošťovací kladka s pohyblivými přírubami
Velmi světlý.
Použití: trhlinové záchranné systémy nebo improvizované zvedání.

38 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 42 g |
| Materiály | hliníkové příruby / nylonová kladka |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278 / UIAA |
| Min. průměr lana | 7 mm |
| Max průměr lana | 11 mm |
| Průměr kladky | 25 mm |
| Výtěžek | 71 % |
| Pracovní zátěž | 4 kN (na jednom prameni: 2 kN) |
| lámací zátěž | 15 kN |
OSCILLANTE téměř nic neváží, používá se v trhlinových záchranných systémech nebo improvizovaných zvedání.
• Rychlá a snadná instalace díky pohyblivým přírubám.
• Nylonová kladka a hliníkové příruby pro vynikající poměr lehkost/pevnost.
Très bien
Sérieux et rapide
Bon emballage
Je recommande ce site