P030047
OSCILLANTE (P02A)
Politja de recuperació amb brides mòbils
Molt lleuger.
Ús: sistemes de rescat d'esquerdes o elevació improvisada.

38 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 42 g |
| Materials | brides d'alumini / polea de niló |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278 / UIAA |
| Diàmetre mínim de la corda | 7 mm |
| Diàmetre màxim de la corda | 11 mm |
| Diàmetre de la polea | 25 mm |
| Rendiment | 71% |
| Càrrega de treball | 4 kN (en un fil: 2 kN) |
| càrrega de ruptura | 15 kN |
L'OSCILLANTE no pesa gairebé res, s'utilitza en sistemes de rescat d'escletxes o elevació improvisada.
• Instal·lació ràpida i senzilla gràcies a les brides mòbils.
• Poleta de niló i brides d'alumini per a una excel·lent relació lleugeresa/resistència.
Très bien
Sérieux et rapide
Bon emballage
Je recommande ce site