Vponka Djinn Petzl
Djinn je robustna in zanesljiva vponka, zasnovana za plezanje.
• Široko torno območje vrvi za preprečevanje obrabe
• Visoka zanesljivost prstnega mehanizma
• Velika odprtina za prste za enostavno rokovanje
• Profil v obliki črke H za večjo lahkotnost
• Sistem: ključavnica (preprečuje zatikanje)
• Na voljo v različici z ravnim in ukrivljenim prstom za boljšo prilagoditev
• Različica z ukrivljenimi prsti učinkovito stabilizira vrv in sponke
Vrste: ravni prsti / ukrivljeni prsti

580 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 45 g |
| Materiali | aluminij |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12275 tip B / UIAA |
| Moč glavne osi | 23 kN |
| Odpornost na odprte prste | 9 kN |
| Majhna osna moč | 8 kN |
| Odpiranje | 24 mm |
| Sposobnost | 24 mm |
| Referenca proizvajalca | M060AA00 / M060BA00 / M060BA01 |