Karabina Djinn Petzl
Djinn je robustní a spolehlivá karabina určená pro skalní lezení.
• Široká třecí zóna lana zabraňující opotřebení
• Vysoká spolehlivost prstového mechanismu
• Velký prstový otvor pro snadnou manipulaci
• Profil ve tvaru H pro větší lehkost
• Systém: Keylock (zabraňuje zaseknutí)
• K dispozici ve verzi s rovným a zakřiveným prstem pro lepší přizpůsobení
• Verze se zakřivenými prsty účinně stabilizuje lano a klipy
Typy: Rovný prst / Zahnutý prst

580 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 45 g |
| Materiály | hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12275 typ B / UIAA |
| Pevnost hlavní osy | 23 kN |
| Otevřený odpor prstů | 9 kN |
| Odpor vedlejší osy | 8 kN |
| Otevírací | 24 mm |
| Schopnost | 24 mm |
| Reference výrobce | M060AA00 / M060BA00 / M060BA01 |