MonoFil Keylock Ange S vponka za vrata Petzl
Ange S je izjemno lahka (28 g) vponka Keylock z žično zapornico, zasnovana za plezanje na dolge razdalje in gorništvo.
• Nova generacija zelo lahke vponke z žičnimi vrati
• Zelo gladko gibanje prstov
• Tehnologija MonoFil Keylock in H-profil za optimalno razmerje med trdnostjo in težo
• Pripenjanje in odpenjanje je olajšano zaradi oblike kljuna
• Odtis na spodnjem delu vponke imobilizira vrvico hitrega vlečenja
• Dizajn, ki spodbuja prehod vrvi in u200bu200bzmanjšuje obrabo vponke

381 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 28 g |
| Materiali | aluminij |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 12275 tip B / UIAA |
| Moč glavne osi | 20 kN |
| Odpornost na odprte prste | 9 kN |
| Majhna osna moč | 7 kN |
| Odpiranje | 23 mm |
| Sposobnost | 19 mm |
| Referenca proizvajalca | M57 G / M57 O |