MonoFil Keylock Ange S gate karabina Petzl
Ange S je extrémně lehká (28 g) karabina Keylock s drátěnou bránou určená pro lezení na dlouhé vzdálenosti a horolezectví.
• Nová generace velmi lehké drátěné karabiny
• Velmi hladký pohyb prstů
• Technologie MonoFil Keylock a H-profil pro optimální poměr pevnosti a hmotnosti
• Zapínání a odepínání je usnadněno díky tvaru zobáku
• Potisk na spodní části karabiny znehybňuje provázek expresky
• Design, který podporuje průchod lana a snižuje opotřebení karabiny

381 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 28 g |
| Materiály | hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12275 typ B / UIAA |
| Pevnost hlavní osy | 20 kN |
| Otevřený odpor prstů | 9 kN |
| Odpor vedlejší osy | 7 kN |
| Otevírací | 23 mm |
| Schopnost | 19 mm |
| Reference výrobce | M57 G / M57 O |