Karabinek bramkowy MonoFil Keylock Ange S Petzl
Ange S to niezwykle lekki (28 g) karabinek Keylock z bramką drucianą, przeznaczony do wspinaczki długodystansowej i alpinizmu.
• Nowa generacja bardzo lekkiego karabinka z bramką drucianą
• Bardzo płynny ruch palca
• Technologia MonoFil Keylock i profil H zapewniają optymalny stosunek wytrzymałości do wagi
• Strzyżenie i odpinanie jest ułatwione dzięki kształtowi dzioba
• Nadruk na dolnej części karabińczyka unieruchamia Sznurek ekspresu
• Konstrukcja sprzyjająca przechodzeniu liny i zmniejszająca zużycie karabinka

381 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 28 g |
| Materiały | aluminium |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B / UIAA |
| Siła głównej osi | 20 kN |
| Opór otwartego palca | 9 kN |
| Siła osi małej | 7 kN |
| Otwarcie | 23 mm |
| Pojemność | 19 mm |
| Numer referencyjny producenta | M57 G / M57 O |