B010005
SERIJA TRAIL 2018-2019
Trail treking palice Black Diamond
Celoletne palice (poletne/zimske) namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje in tek na smučeh.
Trail Trekking Pale je vsestranska palica, ki ponuja odlično razmerje med ceno, funkcijami in udobjem.
• 3-delna teleskopska palica
• Ročaj z dvojno gostoto in oblazinjen 360-stopinjski trak za zapestje
• Penasti podaljšek, ki preprečuje drsenje
• Dual FlickLock sistem prilagajanja
• Zamenljive karbidne konice
• Tanki treking paki in puderji za zimski puder
Prodam par z 2 paroma podložk (en poletni, en zimski)

65 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 485 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 63,5-140 cm |
| Zložena dolžina | 63.5 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | gumb za oprijem z dvojno gostoto |
| Točka | Tehnično zamenljivi karbidni konici |
| Pralec | tanki treking plošči (za poletje) in puderji (veliki za lebdenje po snegu) |
Palice Trail Trekking Palice Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Tanke treking palice za poletno pohodništvo in pudraste palice za krpljanje pozimi, se te palice prilagajajo vsem vrstam terena. Veliki puderji nudijo zelo dobro lebdenje v prahu.
Zelo prijeten podaljšek iz pene preprečuje zdrs.
Dvojni sistem prilagajanja FlickLock zagotavlja učinkovito prilagajanje na dosegu roke glede na teren. Ima zamenljive karbidne konice Tech.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Batons Trail Black diamond
Accueil sympathique.Service au top.Je recommande.
JE RECOMMANDE
La livraison est très rapide. Les bâtons sont bien emballés. Le prix de ces bâtons est moins élevé qu'ailleurs. Je suis très satisfait de mon achat
Bâtons Trail Black Diamond
Bonjour
Envoi rapide, conforme à ce que j'attendais
Excellent produit, c'est ma deuxième paires
Cdt
Parfait
Je ne suis pas très exigent mais ici on a des bâtons polyvalents , assez légers et robuste donc tout ceux qui recherchent ces caracteristiques , foncez !!
Très satisfait !
Envoi rapide ,batons conformes à la description, légers, il me tarde de les essayer !
baton de randonnée blaxck diamond
Tout s'est déroulé parfaitement de la commande sur internet à la réception du colis. Je recommande ce site.
parfait
très bons batons, léger.
livraison rapide.
bon produit, bon site réactif = parfait
Excellent prix pour des bâtons de qualité
Bâtons de marche très agréables à utiliser, robustes et légers. Meilleur prix du net et bon contact avec le vendeur passionné de matériel de montagne. Ne pas hésiter!