B010005
SÉRIE TRAIL 2018-2019
Trailové trekingové hole Black Diamond
Celoroční hůlky (léto/zima) určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích a běžky.
Trail Trekking Pole je všestranná hůl, která nabízí vynikající poměr mezi cenou, funkcemi a pohodlím.
• 3-sekční teleskopický obušek
• Rukojeť s dvojitou hustotou a polstrovaný 360stupňový popruh na zápěstí
• Pěnový nástavec, který zabraňuje sklouznutí
• Duální systém nastavení FlickLock
• Vyměnitelné tvrdokovové hroty
• Tenké trekingové puky a Powder puky do zimního prašanu
Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní)

65 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 485 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 63,5-140 cm |
| Složená délka | 63.5 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | bi-density grip knoflík |
| Směřovat | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Podložka | tenké Trekingové puky (na léto) a Powder puky (velké pro plavání ve sněhu) |
Hůlky Trail Trekking Poles Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Tenké trekingové hole pro letní turistiku a Powder hole pro zimní výlety na sněžnicích, tyto hole se přizpůsobí všem typům terénu. Velké puky Powder nabízejí velmi dobrou flotaci v prachovém sněhu.
Velmi příjemný pěnový nástavec zabraňuje klouzání.
Duální systém nastavení FlickLock poskytuje efektivní nastavení na dosah ruky v závislosti na terénu. Má vyměnitelné tvrdokovové Tech hroty.
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Batons Trail Black diamond
Accueil sympathique.Service au top.Je recommande.
JE RECOMMANDE
La livraison est très rapide. Les bâtons sont bien emballés. Le prix de ces bâtons est moins élevé qu'ailleurs. Je suis très satisfait de mon achat
Bâtons Trail Black Diamond
Bonjour
Envoi rapide, conforme à ce que j'attendais
Excellent produit, c'est ma deuxième paires
Cdt
Parfait
Je ne suis pas très exigent mais ici on a des bâtons polyvalents , assez légers et robuste donc tout ceux qui recherchent ces caracteristiques , foncez !!
Très satisfait !
Envoi rapide ,batons conformes à la description, légers, il me tarde de les essayer !
baton de randonnée blaxck diamond
Tout s'est déroulé parfaitement de la commande sur internet à la réception du colis. Je recommande ce site.
parfait
très bons batons, léger.
livraison rapide.
bon produit, bon site réactif = parfait
Excellent prix pour des bâtons de qualité
Bâtons de marche très agréables à utiliser, robustes et légers. Meilleur prix du net et bon contact avec le vendeur passionné de matériel de montagne. Ne pas hésiter!