B010005
SERIA SZLAKOWA 2018-2019
Kijki trekkingowe Trail Black Diamond
Kijki całoroczne (lato/zima) przeznaczone do pieszych i długodystansowych wędrówek, wędrówek w rakietach śnieżnych oraz narciarstwa biegowego.
Kijki trekkingowe Trail to wszechstronna kijka oferująca doskonały stosunek ceny, funkcjonalności i komfortu.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Pokrętło o podwójnej gęstości i wyściełany pasek na nadgarstek 360 stopni
• Rozszerzenie z pianki zapobiegającej poślizgowi
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Wymienne końcówki z węglika
• Cienkie krążki trekkingowe i krążki do puchu zimowego
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (jedna letnia, jedna zimowa)

65 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 485g (para) |
| Ciąć | regulowany: 63,5-140 cm |
| Długość po złożeniu | 63.5 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | Pokrętło uchwytu o podwójnej gęstości |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | cienkie krążki trekkingowe (na lato) i puchowe (duże do pływania po śniegu) |
Kijki Trail Trekking Black Diamond to bardzo wszechstronne kije, które można używać o każdej porze roku.
Cienkie kijki trekkingowe do letnich wędrówek i kijki do jazdy w rakietach śnieżnych zimą, te kijki dostosowują się do każdego rodzaju terenu. Duże krążki Powder zapewniają bardzo dobrą flotację w puchu.
Bardzo przyjemne rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu.
Podwójny system regulacji FlickLock zapewnia skuteczną regulację na wyciągnięcie ręki w zależności od terenu. Posiada wymienne końcówki z węglików spiekanych Tech.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Batons Trail Black diamond
Accueil sympathique.Service au top.Je recommande.
JE RECOMMANDE
La livraison est très rapide. Les bâtons sont bien emballés. Le prix de ces bâtons est moins élevé qu'ailleurs. Je suis très satisfait de mon achat
Bâtons Trail Black Diamond
Bonjour
Envoi rapide, conforme à ce que j'attendais
Excellent produit, c'est ma deuxième paires
Cdt
Parfait
Je ne suis pas très exigent mais ici on a des bâtons polyvalents , assez légers et robuste donc tout ceux qui recherchent ces caracteristiques , foncez !!
Très satisfait !
Envoi rapide ,batons conformes à la description, légers, il me tarde de les essayer !
baton de randonnée blaxck diamond
Tout s'est déroulé parfaitement de la commande sur internet à la réception du colis. Je recommande ce site.
parfait
très bons batons, léger.
livraison rapide.
bon produit, bon site réactif = parfait
Excellent prix pour des bâtons de qualité
Bâtons de marche très agréables à utiliser, robustes et légers. Meilleur prix du net et bon contact avec le vendeur passionné de matériel de montagne. Ne pas hésiter!