Guidetti PAM Alu-Carbon Flash Treking palice
4-delne teleskopske palice s spodnjim delom iz aluminija za večjo robustnost in drugimi deli iz karbona za pridobitev lahkotnosti.
Palice Flash Alu-Carbon so namenjene pohodništvu skozi vse letne čase (poletje/zima) so opremljene z novim sistemom za hitro nastavljanje palic Flash Lock (patent Guidetti).
• 4-delna teleskopska palica zelo kompaktna, ko je zložena (38 cm in 42 cm, odvisno od velikosti)
• Nastavljiva do 125 cm ali 135 cm
• Dvojna konstrukcija: aluminij in 3K ogljik 80%
• Svetlobno hiter sistem za uvajanje Flash Lock
• Aluminij sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Ergonomski ročaj R-Go Light z zelo dobrim oprijemom
• Hibridni zapestni trak, nastavljiv, lahek in zračen
• Tungsten Damped Toe (PAM) za blažitev udarca ob stiku s tlemi
• Tanki ploščki za treking in široki ploščki za zimski puder (novi Modul H ploščki)
Na voljo v 2 velikostih: 38-125 cm / 42-135 cm
Palice izdelane v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (ena poletna, ena zima 90 mm)
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje...



380 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | alu 7075 T6 / ogljik 3K 80% |
| Utež | 238 g [različica 125 cm] / 247 g [različica 135 cm]: za eno palico |
| Izrežite | nastavljiva do 125 cm ali 135 cm |
| Zložena dolžina | 38 cm [različica 125 cm] / 42 cm [različica 135 cm] |
| Število pramenov | 4 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock aluminij |
| Premer pramena | 16 / 14 (karbon) / 12 (aluminij) |
| Ročaj | R-Go Light |
| ročni trak | Lahek hibridni pašček za zapestje |
| Točka | Vse terenski vlažen prst (PAM) |
| Pluta | gume |
| Pralec | stožčasta konica: 60 mm za treking in 90 mm za zimo / blažena konica (PAM): Modul H 50 mm za treking in Modul H 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R11230 / R11280 |

Opremljeni z novim sistemom Flash Lock, ki ga je patentiral Guidetti, se palice Flash Alu-Carbon zelo hitro zložijo in odprejo.
Preprost pritisk na tla in prameni palice se strižejo skupaj. Za zlaganje drogov preprosto stisnite vpenjalni sistem.
Prednost tega sistema je pridobivanje zelo kompaktnih palic za transport. Zložene merijo le 38 cm (42 cm za različico 135 cm).
Opremljen s sistemom za nastavitev višine palice Easy Lock in ročajem R-Go Light Hybrid, bodo navdušenci nad pohodništvom cenili Flash Alu-Carbon zaradi majhne teže in robustnosti (nizko aluminijasto verigo in sistem za nastavitev ventilov iz aluminija).
Pohodniške podložke lahko enostavno zamenjate z večjimi 90 mm podložkami (priložene) za ture s krpljami.
Palice Flash Alu-Carbon so nastavljive in na voljo v dveh velikostih, ki ustrezajo potrebam vseh.
Sistem za postavitev palice Flash Lock (Guidettijev patent):
Sistem za nastavitev Flash Lock je zelo enostaven za uporabo. Ima več prednosti. Odpiranje in zapiranje droga se izvede v sekundi in brez napora. Ko je zložena palica ne zavzame prostora za transport.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.



Sistem za nastavitev Easy Lock Alu:
Sistem za nastavitev je opremljen z Easy Lock z aluminijasto loputo in nastavitvenim kolesom, ki je opremljen z omejevalnikom za večjo vpenjalno silo. Aluminij zagotavlja robustnost sistemu, zamašek gumba ga drži vedno na mestu.

PAM dušilna konica:
Nov oblazinjen prst PAM je bil razvit za udobje za pohodništvo. Blaži vibracije in blaži udarce ob stiku s tlemi. Omejuje hrup in se lahko uporablja na vseh vrstah terena. Opremljen je z 2 ploščama Modul H, enim za poletje iz polmehkega materiala s kratko razdaljo pod ploščo za manj zagozditve med kamni in drugim za zimsko iz bolj fleksibilnega materiala z daljšo razdaljo pod ploščo za boljši oprijem v snegu.

Ročaj R-Go Light:
Ročaj R-Go Light Guidetti prinaša udobje in lahkotnost palice. Njegov ergonomski penasti rokav omogoča dober oprijem in polaganje roke med opore. Njegov gumb ponuja več oprijemov glede na teren (navzdol, navkreber, pobočje), dodatek premaza "soft touch" pa poveča udobje uporabe.

Hibridni pas:
Parfait
Prix attractif, envoi rapide, je recommande, merci
RAS TOUT EST OK
Livraison respectée, service parfait !