Alu-Carbon Flash Trekingové hole Guidetti PAM
4dílné teleskopické hole se spodní částí z hliníku pro větší robustnost a ostatní sekce z karbonu pro získání lehkosti.
Alu-Carbonové hůlky Flash jsou určeny pro celoroční turistiku (léto/zima) a jsou vybaveny novým systémem rychlého nasazení holí Flash Lock (patent Guidetti).
• 4dílná teleskopická hůl velmi kompaktní ve složeném stavu (38 cm a 42 cm v závislosti na velikosti)
• Nastavitelné do 125 cm nebo 135 cm
• Dvojitá konstrukce: hliník a 3K uhlík 80 %
• Bleskově rychlý systém nasazení Flash Lock
• Hliníkový nastavovací systém Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Ergonomická rukojeť R-Go Light s velmi dobrým úchopem
• Hybridní pásek na zápěstí, nastavitelný, lehký a prodyšný
• Tungsten Damped Toe (PAM) pro tlumení nárazů na zem
• Tenké puky pro trekking a široké puky pro zimní prašan (nové puky Modul H)
K dispozici ve 2 velikostech: 38-125 cm / 42-135 cm
Hole vyrobené ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní 90 mm)
Hůlky určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích...



380 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | alu 7075 T6 / uhlík 3K 80% |
| Hmotnost | 238 g [125 cm verze] / 247 g [135 cm verze]: na jednu tyč |
| Střih | nastavitelné do 125 cm nebo 135 cm |
| Složená délka | 38 cm [verze 125 cm] / 42 cm [verze 135 cm] |
| Počet pramenů | 4 |
| upínací systém | Hliník Easy Lock |
| Průměr pramene | 16/14 (karbon) / 12 (hliník) |
| Rukojeť | Světlo R-Go |
| řemínek na ruku | Lehký hybridní pásek na zápěstí |
| Směřovat | Tlumená špička pro každý terén (PAM) |
| Korek | guma |
| Podložka | kónická špička: 60 mm pro trekking a 90 mm pro zimu / polstrovaná špička (PAM): Modul H 50 mm pro trekking a Modul H 90 mm pro zimu |
| Reference výrobce | R11230 / R11280 |

Hliníkové hůlky Flash, vybavené novým systémem Flash Lock patentovaným společností Guidetti, se velmi rychle skládají a rozkládají.
Jednoduchým přitlačením na zem a prameny tyčinky se spojí. Chcete-li hůlky složit, stačí stisknout upínací systém.
Tento systém má výhodu získání velmi kompaktních tyčinek pro přepravu. Ve složeném stavu měří pouhých 38 cm (42 cm u verze 135 cm).
Díky systému nastavení výšky hole Easy Lock a rukojeti R-Go Light Hybrid ocení milovníci turistiky Flash Alu-Carbon pro jeho nízkou hmotnost a robustnost (nízký hliníkový pramen a systém nastavení ventilu v hliníku).
Trekingové podložky lze snadno vyměnit za větší 90 mm podložky (součást dodávky) pro výlety na sněžnicích.
Alu-Carbonové hole Flash jsou nastavitelné a dostupné ve dvou velikostech, aby vyhovovaly potřebám každého.
Systém rozmístění tyče Flash Lock (patent Guidetti):
Systém nastavení Flash Lock se velmi snadno používá. Má to několik výhod. Otevření a zavření tyče je provedeno během sekundy a bez námahy. Po složení hůl nezabírá místo pro přepravu.
Le déploiement du bâton est rapide grâce à un ressort de rappel. Lors du premier contact au sol les brins viennent se verrouiller entre les manchons aluminium par un clip plastique. Pour la fermeture du bâton, il suffit de pincer les deux clips entre le pouce et l’index pour libérer le blocage et replier les brins.



Systém Easy Lock Alu:
Nastavovací systém je vybaven zámkem Easy Lock s hliníkovou klapkou a nastavovacím kolečkem opatřeným dorazem pro zajištění větší upínací síly. Hliník dodává systému robustnost, zarážka knoflíku jej drží vždy na svém místě.

Tlumený hrot PAM:
Nová odpružená špička PAM byla vyvinuta tak, aby poskytovala pohodlí při turistice. Tlumí vibrace a tlumí otřesy při kontaktu se zemí. Omezuje hluk a lze jej použít na všech typech terénu. Je vybavena 2 puky Modul H, jedním na léto z poloměkkého materiálu s krátkou vzdáleností pod pukem pro menší zasekávání mezi kameny a jedním na zimu z pružnějšího materiálu s velkou vzdáleností pod pukem pro lepší přilnavost ve sněhu.

Rukojeť R-Go Light:
Rukojeť R-Go Light Guidetti přináší hokejce pohodlí a lehkost. Ergonomický pěnový návlek umožňuje dobré uchopení a položení ruky během podpěr. Jeho knoflík nabízí více úchopů v závislosti na terénu (z kopce, do kopce, svah) a přidání potahu „soft touch“ maximalizuje pohodlí při používání.

Hybridní pásek:
Parfait
Prix attractif, envoi rapide, je recommande, merci
RAS TOUT EST OK
Livraison respectée, service parfait !