L040011
Kompaktne palice Lacal Travel Stick
Potovanje Range
Palice Travel Stick Compact Lacal so bile razvite za pohodnike, ljubitelje potovanj.
Trdne palice, izdelane iz 5 pramenov aluminija 7075 T6, zložene merijo le 34 cm.
Cenili boste udobne ročaje iz naravne plute in zelo zanesljiv sistem za nastavitev višine palice (nastavljiv od 105 do 125 cm).
• 5 pramenov za zapenjanje
• 100 % aluminijasta konstrukcija 7075 T6: lahek, močan in vzdržljiv material
• Izjemno kompakten [34 cm zložen]
• Cord And Clic sistem ultra hitrega uvajanja
• Sistem za nastavitev školjke Good Lock System
• Sistem Elastic Clip za poenotenje pramenov za transport
• Ročaj iz plute za maksimalno udobje
• Nastavljiv in zračen zapestni trak
• Konica iz volframovega karbida
• Treking palice in široke palice za zimo
Pohodniške palice, ki jih je v Franciji v Grenoblu razvil Pascal Guidetti, znani izumitelj zunanje tehnične opreme
Palice namenjene pohodništvu in potovanju...

499 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij 7075 T6 |
| Utež | 510 g na par |
| Izrežite | nastavljiva: 105 do 125 cm |
| Zložena dolžina | 34 cm |
| Število pramenov | 5 (16 / 14 / 12 / 12 / 12 mm) |
| vpenjalni sistem | klapet Good Lock System |
| Ročaj | naravna pluta |
| ročni trak | zračen in nastavljiv |
| Točka | volframov karbonat |
| Pralec | poletje Zima |
| Referenca proizvajalca | FT-06-020 |
Tehnologije:
•Kabel in klik
• Elastična sponka
• Dober sistem zaklepanja
• Ročaj iz plute Simple Grip
• Spremenite tip poletni/zimski sistem menjave ploščka