L040011
Lacal Travel Stick Compacte stokken
Reisbereik
De Travel Stick Compact Lacal stokken zijn ontwikkeld voor wandelaars, reisliefhebbers.
Stevige palen, gemaakt van 5 strengen 7075 T6 aluminium, opgevouwen zijn ze slechts 34 cm groot.
U zult de comfortabele handgrepen van natuurkurk en het zeer betrouwbare clamshell-systeem voor hoogteverstelling (verstelbaar van 105 tot 125 cm) waarderen.
• 5 strengen snapsticks
• 100% 7075 T6 aluminium constructie: lichtgewicht, sterk en duurzaam materiaal
• Ultracompact [34 cm opgevouwen]
• Cord And Clic ultrasnel implementatiesysteem
• Good Lock System clamshell-verstelsysteem
• Elastic Clip-systeem om de strengen te verenigen voor transport
• Kurken handgreep voor maximaal comfort
• Verstelbare en ademende polsband
• Wolfraamcarbide punt
• Trekkingpucks en brede pucks voor de winter
Wandelstokken ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, vermaard uitvinder van technische outdooruitrusting
Stokken bedoeld voor wandelen en reizen...

499 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7075 T6 |
| Gewicht | 510 g per paar |
| Snee | verstelbaar: 105 tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 34 cm |
| Aantal strengen | 5 (16 / 14 / 12 / 12 / 12 mm) |
| klemsysteem: | clapet Good Lock System |
| Omgaan met | natuurlijke kurk |
| polsbandje | ademend en verstelbaar |
| Punt | wolfraamcarbonaat |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FT-06-020 |
Technologieën:
•Koord en klik
• Elastische clip
• Goed sluitsysteem
• Simple Grip kurken handgreep
• Change Tip zomer/winter puck wisselsysteem