L040011
Lacal Travel Stick Kompaktowe Kije
Zasięg podróży
Kijki Travel Stick Compact Lacal zostały opracowane z myślą o turystach, entuzjastach podróży.
Solidne kije, wykonane z 5 splotów aluminium 7075 T6, złożone, mierzą tylko 34 cm.
Docenisz wygodne rękojeści z naturalnego korka i bardzo niezawodny system regulacji wysokości pałąka typu clamshell (regulowany od 105 do 125 cm).
• 5 sztyftów zatrzaskowych
• Konstrukcja w 100% z aluminium 7075 T6: lekki, mocny i wytrzymały materiał
• Ultrakompaktowy [złożony 34 cm]
• Cord And Clic Ultraszybki system wdrażania
• System regulacji klapki Good Lock System
• System Elastic Clip do ujednolicenia pasm na czas transportu
• Uchwyt z korka dla maksymalnego komfortu
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Końcówka z węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Kijki turystyczne opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu
Kijki przeznaczone do wędrówek i podróży...

499 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium 7075 T6 |
| Waga | 510 g na parę |
| Ciąć | regulowany: 105 do 125 cm |
| Długość po złożeniu | 34 cm |
| Liczba pasm | 5 (16 / 14 / 12 / 12 / 12 mm) |
| system mocowania | Klamra Dobry system blokady |
| Uchwyt | korek naturalny |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | węglan wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FT-06-020 |
Technologie:
•Sznur i Clic
• Elastyczny klips
• Dobry system blokowania
• Rękojeść z korka Simple Grip
• Zmiana systemu wymiany krążków na lato/zimę