PP00009
OBECNIE BRAK NA STANIE
Dziecięcy plecak na wędrówki w rakietach śnieżnych
Ten pakiet składa się z pary rakiet śnieżnych 302 Freeze TSL junior oraz pary dziecięcych kijków turystycznych Guidetti One Clic.
• Idealny zestaw dla dzieci do uprawiania rakiet śnieżnych
• Rakiety śnieżne 302 Freeze TSL
• Model dla dzieci (junior)
• Rakiety śnieżne z bardzo prostym systemem regulacji rozmiaru (30 do 40)
• Rakiety dostarczane z torbą do transportu i przechowywania
• 2-sekcyjny teleskopowy kijek dziecięcy z regulacją rozmiaru
• Idealny na letnie i zimowe wędrówki (wycieczki w rakietach śnieżnych)
• Wyposażony w technologię One Clic, która ułatwia regulację wysokości drążka
Raquettes à neige junior 302 Freeze TSL + bâtons One Clic enfant Guidetti

8 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Zabarwienie) | niebo |
| Rozmiary | 30 do 40 (regulowany) |
| Zalecana waga użytkownika | 20-50kg |
| Materiał | złożony |
| Wymiary | 48,5 × 18 cm |
| Waga | 400g×2 |
| Raki | 6 wymiennych stalowych kolców (na rakietę) |
| Pazury | zanim |
| trzymać materiał | 7075 aluminium |
| Waga kija | 235 g |
| rozmiar kija | regulowany 75-105cm (maks.) |
| Liczba pasm kija | 2 |
| System mocowania kija | Jedno kliknięcie |
| Uchwyt kija | czarny |
| Końcówka kija | stożkowy z końcówką wolframową |
| Podkładka w sztyfcie | 60 mm |
Rakiety śnieżne 302 Freeze TSL:
Rakiety śnieżne 302 Freeze TSL są przeznaczone dla dzieci i nastolatków w wieku od 30 do 40 lat.
System regulacji rozmiaru jest bardzo łatwy w użyciu.
Rakieta śnieżna Freeze ma bardzo dobrą przyczepność na stoku dzięki trójwymiarowemu profilowi, 6 stalowym kołkom i przednim pazurom.
Ściąganie kostki i kaptura odbywa się za pomocą dwóch samozaciskowych pasków (scratch).
RAMA
- Kształt z talią osy umożliwia naturalny chód i nienaganny chwyt.
- Konstrukcja 3D zapewniająca dobrą przyczepność na zboczach
USTAWIENIE:
- Regulacja rozmiaru od 30 do 40.
- Mocowanie teleskopowe ze stelażem (regulacja rozmiaru).
FIKSACJA:
- Przedni kaptur regulowany za pomocą paska na rzep.
- Zapięcie na kostkę za pomocą paska na rzep.
ZACZEP:
- Przedni pazur
- 6 wymiennych stalowych kołków
- Bardzo silna przyczepność na zboczach dzięki trójwymiarowej konstrukcji i różnym poziomom uchwytów pod podwoziem
Uzupełniająca prezentacja rakiet śnieżnych 302 Freeze TSL
Bâtons de randonnée One Clic Enfant Guidetti:
System grzechotkowy ONE CLIC:
Kijek dziecięcy ONE CLIC jest wyposażony w technologię One Clic, która pozwala łatwo i bez wysiłku dostosować żądaną wysokość kija, dzięki prowadnicy umieszczonej wewnątrz górnej rury. Ryzyko nieprawidłowej regulacji podczas jego użytkowania jest zerowe.
