PP00009
AS STOC
Pacáiste siúlóide bróg sneachta leanaí
Tá an pacáiste seo comhdhéanta de 302 bróg sneachta sóisearacha TSL Reoite agus péire cuaillí siúil do pháistí Guidetti One Clic.
• Pacáiste iontach do leanaí chun snowshoeing a chleachtadh
• 302 Bróga sneachta TSL a Reo
• Múnla do pháistí (sóisear)
• Bróga sneachta le córas coigeartaithe méide ultra-simplí (30 go 40)
• Raicéid curtha ar fáil le mála le haghaidh iompair agus stórála
• Cuaille leanaí teileascópacha 2-alt le méid inchoigeartaithe
• Ideal le haghaidh siúlóidí samhraidh agus geimhridh (turais bróg sneachta)
• Feistithe le teicneolaíocht One Clic a fhágann go bhfuil sé éasca airde an bhata a choigeartú
Raquettes à neige junior 302 Freeze TSL + bâtons One Clic enfant Guidetti

8 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Dathanna) | spéir |
| Méideanna | 30 go 40 (inchoigeartaithe) |
| Meáchan úsáideora molta | 20-50kg |
| Ábhar | ilchodach |
| Toisí | 48.5 × 18 cm |
| Meáchan | 400g×2 |
| Crampóin | 6 spící cruach idirmhalartaithe (in aghaidh an raca) |
| crúba | roimh |
| ábhar bata | 7075 alúmanam |
| Bata meáchan | 235 g |
| méid bata | inchoigeartaithe 75-105cm (uas) |
| Líon na snáitheanna bata | 2 |
| Córas clampála bata | Clic amháin |
| Bata láimhseáil | dubh |
| Bata tip | cónúil le barr tungstain |
| Bata washer | 60 mm |
302 Bróga sneachta TSL a Reo:
Tá na 302 bróga sneachta TSL Reoite dírithe ar leanaí nó déagóirí idir 30 agus 40.
Tá an córas um choigeartú méide an-éasca le húsáid.
Tá greim an-mhaith ag an gcróg sneachta Reo ar fhánaí a bhuíochas dá phróifíl dearaidh 3D, a 6 stodaí cruach agus a claw tosaigh.
Déantar géarú an rúitín agus an chochall ag baint úsáide as dhá straps féin-gripping (scratch).
CHÂSSIS
- Ceadaíonn an cruth foiche-waisted siúl nádúrtha agus greim do-athraithe.
- Dearadh 3D le haghaidh greim maith ar fhánaí
SOCRÚ:
- Coigeartú méide idir 30 agus 40.
- Socrú teileascópacha le raca (coigeartú ar an méid).
SOCRÚ:
- Cochall tosaigh inchoigeartaithe ag strap duán agus lúb.
- Géarú rúitín le strap Hook-agus-Lúb.
AN HITCH:
- Claw tosaigh
- 6 studs cruach idirmhalartaithe
- Greim an-láidir ar fhánaí a bhuíochas leis an dearadh 3D agus na leibhéil éagsúla barraí grip faoin bhfonnadh
Cur i láthair comhlántach ar na bróga sneachta 302 Reo TSL
Bâtons de randonnée One Clic Enfant Guidetti:
An córas ratchet ONE CLIC:
Tá an cuaille leanaí ONE CLIC feistithe le teicneolaíocht One Clic a ligeann duit airde an cuaille a choigeartú go simplí agus gan stró, a bhuíochas leis an treoir atá laistigh den fheadán uachtarach. Is é an riosca mí-choigeartaithe le linn é a úsáid ná nialas.
