PP00009
ESAGOTAT
Pack de senderisme amb raquetes de neu per a nens
Aquest pack consta d'un parell de raquetes de neu júnior 302 Freeze TSL i un parell de bastons de senderisme per a nens Guidetti One Clic.
• Pack ideal perquè els nens practiquin raquetes de neu
• Raquetes de neu 302 Freeze TSL
• Model per a nens (júnior)
• Raquetes de neu amb un sistema d'ajust de mida ultra simple (30 a 40)
• Raquetes amb bossa per al seu transport i emmagatzematge
• Pal infantil telescòpic de 2 seccions amb mida ajustable
• Ideal per a excursions d'estiu i hivern (sortides amb raquetes de neu)
• Equipat amb tecnologia One Clic que facilita l'ajust de l'alçada del pal
Raquettes à neige junior 302 Freeze TSL + bâtons One Clic enfant Guidetti

8 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| colors) | cel |
| Mides | 30 a 40 (ajustable) |
| Pes recomanat per a l'usuari | 20-50kg |
| La matèria | compost |
| Dimensions | 48,5×18 cm |
| Pes | 400 g × 2 |
| grampons | 6 puntes d'acer intercanviables (per raqueta) |
| Urpes | abans |
| material de pal | 7075 d'alumini |
| Pes del pal | 235 g |
| mida del pal | ajustable 75-105 cm (màxim) |
| Nombre de fils de pal | 2 |
| Sistema de subjecció de pals | Un clic |
| Mànec de pal | negre |
| Punta de pal | cònic amb punta de tungstè |
| Rentadora de pals | 60 mm |
Raquetes de neu 302 Freeze TSL:
Les raquetes de neu 302 Freeze TSL estan pensades per a nens o adolescents d'entre 30 i 40 anys.
El sistema d'ajust de mida és molt fàcil d'utilitzar.
Les raquetes de neu Freeze tenen una molt bona adherència a les pistes gràcies al seu perfil de disseny 3D, els seus 6 tacs d'acer i la seva urpa davantera.
L'estrenyiment del turmell i de la caputxa es realitza mitjançant dues corretges auto-agafadores (scratch).
MARC
- La forma de cintura de vespa permet una marxa natural i una adherència irreprochable.
- Disseny 3D per a una bona adherència a pendents
CONFIGURACIÓ:
- Ajust de talla entre 30 i 40.
- Fixació telescòpica amb cremallera (ajust de la mida).
FIXACIÓ:
- Caputxa frontal ajustable mitjançant corretja de ganxo i bucle.
- Enduriment del turmell amb corretja de ganxo i llaç.
L'ENGANÇAT:
- Arpa davantera
- 6 tacs d'acer intercanviables
- Adherència molt forta en pendents gràcies al disseny 3D i als diferents nivells de barres d'adherència sota el xassís
Presentació complementària de les raquetes de neu 302 Freeze TSL
Bâtons de randonnée One Clic Enfant Guidetti:
El sistema de trinquet ONE CLIC:
El pal infantil ONE CLIC està equipat amb la tecnologia One Clic que permet ajustar de manera senzilla i sense esforç l'alçada desitjada del pal, gràcies a la guia allotjada dins del tub superior. El risc d'ajustament incorrecte durant el seu ús és nul.
