P030081
Przestarzałe odniesienie, proszę wybrać koło pasowe TANDEM SPEED
KABEL TANDEMOWY (KABINA P21)
Podwójny krążek do poruszania się po linie i linie
Bloczek przeznaczony do wydajnych i wolnych od szarpnięć zip linek na linie lub lince.

14 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 258 g |
| Materiały | krążki ze stali nierdzewnej |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12278, UIAA |
| Maksymalna średnica liny | 13 mm |
| Maksymalna średnica kabla | 12 mm |
| Średnica krążka | 21 mm |
| Dawać | 71% |
| Obciążenie pracą | 10 kN |
| łamanie obciążenia | 24 kN |
• Krążki ze stali nierdzewnej odporne na zużycie.
• Koła zamontowane na łożyskach samosmarujących, aby zapewnić dobre osiągi.
• Maksymalna dopuszczalna prędkość: 10 m/s.
• Punkt mocowania może pomieścić do trzech karabinków, aby ułatwić manewry.