P030081
Tagairt as feidhm, roghnaigh an ulóg TANDEM SPEED
CÁBLA TANDEM (CAB P21)
Ulóg dhúbailte chun cábla agus rópa a bhogadh
Ulóg atá deartha le haghaidh línte zip atá éifeachtach agus saor ó jerk ar chábla nó ar rópa.

14 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 258 g |
| Ábhair | scuaba cruach dhosmálta |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 12278, UIAA |
| Trastomhas rópa uasta | 13 mm |
| Trastomhas cábla uasta | 12 mm |
| Trastomhas sheave | 21 mm |
| Toradh | 71% |
| Ualach oibre | 10 kN |
| briseadh ualach | 24 kN |
• Caith sguabanna cruach dhosmálta resistant.
• Caora suite ar imthacaí féin-bhealaithe chun dea-fheidhmíocht a chinntiú.
• Uasluas údaraithe: 10 m/s.
• Is féidir leis an bpointe ceangail suas le trí charabóir a fháil chun ainlithe a éascú.