P030081
Απαρχαιωμένη αναφορά, επιλέξτε την τροχαλία TANDEM SPEED
TANDEM CABLE (P21 CAB)
Διπλή τροχαλία για κίνηση σε καλώδιο και σχοινί
Τροχαλία σχεδιασμένη για αποτελεσματικές και χωρίς σπασμωδικές γραμμές φερμουάρ σε καλώδιο ή σχοινί.

14 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 258 g |
| Υλικά | στάχυα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Πιστοποιητικά | CE EN 12278, UIAA |
| Μέγιστη διάμετρος σχοινιού | 13 mm |
| Μέγιστη διάμετρος καλωδίου | 12 mm |
| Διάμετρος τροχαλίας | 21 mm |
| Απόδοση παραγωγής | 71% |
| Φόρτο εργασίας | 10 kN |
| φορτίο θραύσης | 24 kN |
• Φοράτε ανθεκτικά στάχυα από ανοξείδωτο χάλυβα.
• Τραμάρια τοποθετημένα σε αυτολιπαινόμενα ρουλεμάν για να εξασφαλίσουν καλή απόδοση.
• Μέγιστη επιτρεπόμενη ταχύτητα: 10 m/s.
• Το σημείο προσάρτησης μπορεί να δεχθεί έως και τρία καραμπίνερ για να διευκολύνει τους ελιγμούς.