P030081
Referència obsoleta, opteu per la politja TANDEM SPEED
CABLE TANDEM (CABINA P21)
Doble politja per moure's amb cable i corda
Politja dissenyada per a tirolines eficients i sense sacsejades sobre cable o corda.

14 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 258 g |
| Materials | garbes d'acer inoxidable |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 12278, UIAA |
| Diàmetre màxim de la corda | 13 mm |
| Diàmetre màxim del cable | 12 mm |
| Diàmetre de la polea | 21 mm |
| Rendiment | 71% |
| Càrrega de treball | 10 kN |
| càrrega de ruptura | 24 kN |
• Galetes d'acer inoxidable resistents al desgast.
• Polyetes muntades sobre coixinets autolubricants per garantir un bon rendiment.
• Velocitat màxima autoritzada: 10 m/s.
• El punt de fixació pot rebre fins a tres mosquetons per facilitar les maniobres.