P030081
Zastaralá reference, zvolte prosím řemenici TANDEM SPEED
TANDEMOVÝ KABEL (P21 CAB)
Dvojitá kladka pro pohyb na kabelu a laně
Kladka navržená pro efektivní a trhavé zipy na kabelu nebo laně.

14 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 258 g |
| Materiály | nerezové kladky |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 12278, UIAA |
| Max průměr lana | 13 mm |
| Maximální průměr kabelu | 12 mm |
| Průměr kladky | 21 mm |
| Výtěžek | 71 % |
| Pracovní zátěž | 10 kN |
| lámací zátěž | 24 kN |
• Kladky z nerezové oceli odolné proti opotřebení.
• Kladky namontované na samomazných ložiskách pro zajištění dobrého výkonu.
• Maximální povolená rychlost: 10 m/s.
• Upevňovací bod může obsahovat až tři karabiny pro usnadnění manévrů.