G020004
Zegarek Garmin Forerunner 25 HRM1 - czarno-niebieski
Zegarek Forerunner 25 Garmin to zegarek GPS przeznaczony do biegania.
Ten zegarek jest idealny dla praktyków poszukujących prostego i wydajnego zegarka.
• Smukły zegarek GPS z dużym ekranem
• Rejestruje dystans, czas, tętno i spalone kalorie
• Śledzenie aktywności: zlicza liczbę kroków i spalone kalorie
• Połączone funkcje: otrzymuj SMS-y i powiadomienia o połączeniach bezpośrednio na smartfonie
• Automatyczne pobieranie i zapisywanie danych na komputerze (Garmin Connect™)
• Długa żywotność baterii: do 10 godzin (aktywna funkcja GPS) / do 10 tygodni (w trybie zegarka)
W zestawie czujnik tętna HRM1

3 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 39 g |
| Wymiary | 40,2 x 47 x 13,9 mm |
| Ekran | 23 x 23 mm |
| Rezolucja | 128 x 128 pikseli |
| Bateria | akumulator litowo-jonowy |
| Autonomia | do 10 tygodni w trybie zegarka / do 10 godzin w trybie treningu |
| Pamięć | historia 7 działań |
| Opieczętowanie | 5 ATM, do 50 metrów głębokości |
Zegarek Forerunner 25 HRM1 Garmin jest łatwy w użyciu. Rejestruje dystans, czas podróży, tętno i kalorie.
Oferuje funkcję „śledzenia aktywności”, która pozwala liczyć kroki, kilometry i spalone kalorie.
Możesz automatycznie przesyłać swoje aktywności do analizy lub udostępniać je w serwisie Garmin Connect.
KOMPAKTOWY
Forerunner 25 ma duży ekran w smuklejszym zegarku i ma o 32% większą powierzchnię ekranu niż Forerunner 15.
GPS
Akwizycja satelitów jest szybka, aby śledzić Twoją prędkość, odległość i pozycję, również w trudnych warunkach, takich jak na przykład las.
CZĘSTOTLIWOŚĆ SERCA
Dzięki pulsometrowi HRM1 śledź swoje tętno, dane „strefy serca” i spalone kalorie podczas aktywności.
MONITOROWANIE AKTYWNOŚCI
Zegarek posiada funkcje śledzenia aktywności: licznik kroków, kalorie, przebyty dystans w ciągu dnia
Wskaźnik braku aktywności informuje, kiedy nadszedł czas na ruch, gdy siedzisz zbyt długo...
REKORDY OSOBISTE
Forerunner 25 poinformuje Cię, kiedy ustanowisz nowy rekord. Dzięki temu możesz śledzić swoje postępy!
POŁĄCZONE FUNKCJE
Zegarek oferuje możliwość natychmiastowego przesyłania danych i aktywności za pośrednictwem urządzenia zgodnego z Garmin Connect lub Garmin Connect Mobile.
Udostępniaj swoje działania w czasie rzeczywistym dzięki LiveTracking. Możesz także odbierać powiadomienia o połączeniach, SMS-ach i kalendarzach.
AUTONOMIA
Autonomia wynosi 10 godzin w trybie GPS i może osiągnąć 10 tygodni w trybie zegarka (monitorowanie aktywności).
Zawarte w tym pakiecie:
• Zegarek GPS Forerunner 25
• Monitor tętna HRM1
• Kabel do ładowania/przesyłania danych
• Dokumentacja
Garmin forerunner 25
Excellent product, very easy to order and very quick delivery.
Definitely recommend