G020004
Garmin Réamhtheachtaí 25 HRM1 faire ráta croí - dubh agus gorm
Is faire GPS é an t-uaireadóir Forerunner 25 Garmin atá beartaithe lena rith.
Tá an clog seo oiriúnach do chleachtóirí atá ag lorg uaireadóir simplí agus ardfheidhmíochta.
• Faire GPS caol le scáileán mór
• Taifeadann fad, am, ráta croí agus calraí dóite
• Rianú gníomhaíochta: comhaireamh an líon céimeanna agus calraí dóite
• Feidhmeanna nasctha: faigh foláirimh téacs agus glaonna go díreach ar do ghuthán cliste
• Íoslódálacha uathoibríocha agus sábháil do shonraí ar ríomhaire (Garmin Connect™)
• Saol ceallraí fada: suas le 10 n-uaire (feidhm GPS gníomhachtaithe) / suas le 10 seachtaine (i mód faire)
Monatóir ráta croí HRM1 san áireamh

3 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 39 g |
| Toisí | 40,2 x 47 x 13,9 mm |
| Scáileán | 23 x 23 mm |
| Rún | 128×128 picteilín |
| Ceallraí | litiam-ian rechargeable |
| Féinriail | suas le 10 seachtaine i mód faire / suas le 10 n-uaire i mód oiliúna |
| Cuimhne | stair 7 ngníomhaíochtaí |
| Séalaithe | 5 ATM, suas le 50 méadar ar doimhneacht |
Tá an faire Garmin Réamhtheachtaí 25 HRM1 éasca le húsáid. Taifeadann sé an t-achar, am do thurais, do ráta croí agus do chuid calraí.
Tairgeann sé feidhm "rianaithe gníomhaíochta" a ligeann duit céimeanna, ciliméadar agus calories dóite a chomhaireamh.
Is féidir leat do ghníomhaíochtaí a uaslódáil go huathoibríoch le haghaidh anailíse nó iad a roinnt ar Garmin Connect.
COMPACT
Tá scáileán mór ag an Forerunner 25 i faire níos caol agus le limistéar scáileáin 32% níos gníomhaí ná an Forerunner 15.
GPS
Tá éadáil satailítí go tapa chun do luas, d’achar agus do shuíomh a leanúint, lena n-áirítear i dtimpeallachtaí deacra ar nós san fhoraois mar shampla.
MINICÍOCHT cairdiach
A bhuíochas leis an monatóir ráta croí HRM1, lean do ráta croí, do shonraí "crios croí" agus do calories dóite le linn do ghníomhaíochtaí.
MONATÓIREACHT GNÍOMHAÍOCHTA
Ionchorpraíonn an t-uaireadóir feidhmeanna rianaithe gníomhaíochta: cuntar céime, calraí, fad a thaistiltear i rith an lae
Insíonn an táscaire neamhghníomhaíochta duit nuair a bhíonn sé in am bogadh, nuair a bhí tú i do shuí ró-fhada ...
TAIFID PEARSANTA
Cuireann Réamhtheachtaí 25 ar an eolas tú nuair a shocraíonn tú taifead nua. Ligeann sé seo duit do dhul chun cinn a rianú!
FEIDHMEANNA NAISCE
Tugann an faire an cumas do shonraí agus do ghníomhaíochtaí a chur in iúl láithreach trí fheiste atá comhoiriúnach le Garmin Connect nó Garmin Connect Mobile.
Roinn do ghníomhaíochtaí i bhfíor-am le LiveTracking. Is féidir leat glaonna, téacs, agus foláirimh féilire a fháil freisin.
Uathrialach
Tá uathriail 10 n-uaire i mód GPS agus féadann sé 10 seachtaine a bhaint amach i mód faire (monatóireacht ar ghníomhaíocht).
San áireamh sa phacáiste seo:
• Réamhtheachtaí 25 GPS Watch
• Monatóireacht a dhéanamh ar ráta croí HRM1
• Cábla luchtaithe/sonraí
• Doiciméadúchán
Garmin forerunner 25
Excellent product, very easy to order and very quick delivery.
Definitely recommend