G020004
Hodinky na měření tepu Garmin Forerunner 25 HRM1 - černo-modré
Hodinky Forerunner 25 Garmin jsou GPS hodinky určené k běhání.
Tyto hodinky jsou ideální pro praktiky, kteří hledají jednoduché a vysoce výkonné hodinky.
• Tenké GPS hodinky s velkým displejem
• Zaznamenává vzdálenost, čas, tepovou frekvenci a spálené kalorie
• Sledování aktivity: počítá počet kroků a spálené kalorie
• Připojené funkce: přijímejte upozornění na textové zprávy a hovory přímo na váš smartphone
• Automatické stahování a ukládání vašich dat do počítače (Garmin Connect™)
• Dlouhá výdrž baterie: až 10 hodin (aktivovaná funkce GPS) / až 10 týdnů (v režimu hodinek)
Včetně monitoru srdečního tepu HRM1

3 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 39 g |
| Rozměry | 40,2 x 47 x 13,9 mm |
| Obrazovka | 23 x 23 mm |
| Řešení | 128 x 128 pixelů |
| baterie | lithium-iontové dobíjecí |
| Autonomie | až 10 týdnů v režimu hodinek / až 10 hodin v tréninkovém režimu |
| Paměť | historie 7 aktivit |
| Utěsnění | 5 ATM, do hloubky 50 metrů |
Hodinky Garmin Forerunner 25 HRM1 se snadno používají. Zaznamenává vzdálenost, čas vaší cesty, vaši tepovou frekvenci a vaše kalorie.
Nabízí funkci „sledování aktivity“, která vám umožní počítat kroky, kilometry a spálené kalorie.
Své aktivity můžete automaticky nahrávat k analýze nebo je sdílet na Garmin Connect.
KOMPAKTNÍ
Forerunner 25 má velkou obrazovku v tenčích hodinkách a o 32 % větší aktivní plochu než Forerunner 15.
GPS
Získávání satelitů je rychlé pro sledování vaší rychlosti, vzdálenosti a polohy, a to i v náročných prostředích, jako je les.
SRDEČNÍ FREKVENCE
Díky monitoru srdečního tepu HRM1 sledujte svou tepovou frekvenci, údaje o své "srdeční zóně" a své spálené kalorie při svých aktivitách.
MONITOROVÁNÍ AKTIVITY
Hodinky obsahují funkce sledování aktivity: počítadlo kroků, kalorie, vzdálenost ujetá během dne
Indikátor nečinnosti vám řekne, kdy je čas se pohnout, kdy jste příliš dlouho seděli...
OSOBNÍ ZÁZNAMY
Forerunner 25 vám dá vědět, když vytvoříte nový rekord. To vám umožní sledovat váš pokrok!
PŘIPOJENÉ FUNKCE
Hodinky nabízejí možnost okamžitě komunikovat vaše data a aktivity prostřednictvím zařízení kompatibilního s Garmin Connect nebo Garmin Connect Mobile.
Sdílejte své aktivity v reálném čase pomocí LiveTracking. Můžete také přijímat upozornění na hovory, textové zprávy a upozornění kalendáře.
AUTONOMIE
Autonomie je 10 hodin v režimu GPS a může dosáhnout 10 týdnů v režimu hodinek (sledování aktivity).
Součástí tohoto balení:
• GPS hodinky Forerunner 25
• Monitor srdečního tepu HRM1
• Nabíjecí/datový kabel
• Dokumentace
Garmin forerunner 25
Excellent product, very easy to order and very quick delivery.
Definitely recommend