G020004
Rellotge de freqüència cardíaca Garmin Forerunner 25 HRM1 - negre i blau
El rellotge Forerunner 25 Garmin és un rellotge GPS destinat a córrer.
Aquest rellotge és ideal per als professionals que busquen un rellotge senzill i d'alt rendiment.
• Rellotge GPS prim amb una pantalla gran
• Registra la distància, el temps, la freqüència cardíaca i les calories cremades
• Seguiment de l'activitat: compta el nombre de passos i calories cremades
• Funcions connectades: rep alertes de text i trucades directament al telèfon intel·ligent
• Descàrrega i desament automàtic de les vostres dades a l'ordinador (Garmin Connect™)
• Llarga durada de la bateria: fins a 10 hores (funció GPS activada) / fins a 10 setmanes (en mode de rellotge)
Monitor de freqüència cardíaca HRM1 inclòs

3 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 39 g |
| Dimensions | 40,2 x 47 x 13,9 mm |
| Pantalla | 23 x 23 mm |
| Resolució | 128 x 128 píxels |
| Bateria | recarregable d'ions de liti |
| Autonomia | fins a 10 setmanes en mode rellotge / fins a 10 hores en mode entrenament |
| Memòria | història de 7 activitats |
| Segellat | 5 caixers automàtics, fins a 50 metres de profunditat |
El rellotge Forerunner 25 HRM1 Garmin és fàcil d'utilitzar. Registra la distància, el temps del viatge, la freqüència cardíaca i les calories.
Ofereix una funció de "seguiment d'activitat" que permet comptar els passos, els quilòmetres i les calories cremades.
Podeu carregar automàticament les vostres activitats per analitzar-les o compartir-les a Garmin Connect.
COMPACTE
El Forerunner 25 té una pantalla gran en un rellotge més prim i amb un 32% més d'àrea de pantalla activa que el Forerunner 15.
GPS
L'adquisició de satèl·lits és ràpida per seguir la teva velocitat, la teva distància i la teva posició, fins i tot en entorns difícils com al bosc per exemple.
FREQÜÈNCIA CARDIACA
Gràcies al monitor de freqüència cardíaca HRM1, segueix la teva freqüència cardíaca, les dades de la teva "zona cardíaca" i les calories cremades durant les teves activitats.
SEGUIMENT DE L'ACTIVITAT
El rellotge incorpora funcions de seguiment de l'activitat: comptador de passos, calories, distància recorreguda al llarg del dia
L'indicador d'inactivitat t'indica quan és hora de moure't, quan has estat massa temps assegut...
REGISTRES PERSONALS
Forerunner 25 us avisa quan establiu un nou rècord. Això us permet fer un seguiment del vostre progrés!
FUNCIONS CONNEXES
El rellotge ofereix la possibilitat de comunicar instantàniament les vostres dades i activitats mitjançant un dispositiu compatible amb Garmin Connect o Garmin Connect Mobile.
Comparteix les teves activitats en temps real amb LiveTracking. També podeu rebre alertes de trucades, missatges de text i calendari.
AUTONOMIA
L'autonomia és de 10 hores en mode GPS i pot arribar a les 10 setmanes en mode rellotge (vigilància de l'activitat).
Inclòs en aquest pack:
• Rellotge GPS Forerunner 25
• Monitor de freqüència cardíaca HRM1
• Cable de càrrega/dades
• Documentació
Garmin forerunner 25
Excellent product, very easy to order and very quick delivery.
Definitely recommend