M020010
ML300LX 3-ogniwowa latarka magnetyczna
Ta 3-bateryjna wersja ML300LX oferuje bardzo mocną wiązkę światła 625 lumenów i odległość świecenia 406 metrów.
Ta wysokiej jakości latarka posiada cztery konfiguracje świecenia w zależności od aktywności: standardowa, zewnętrzna, bezpieczeństwa, taktyczna
• Bardzo silne promieniowanie
• Szybka regulacja belki za pomocą kliknięcia
• Zasilany 3 bateriami LR20 typ D (brak w zestawie)
• Wiele trybów oświetlenia: pełna moc/niska moc, Eco, stroboskop
• Funkcja oszczędzania energii
• System Quick-Click do wyboru trybu świecenia: 1, 2 lub 3 kliknięcia
• 4 możliwe konfiguracje: standardowa, zewnętrzna, bezpieczeństwa, taktyczna
• Wyjście: 625 lumenów
• Oświetla do 366 metrów
• Autonomia 16h przy pełnej mocy i 117h w trybie oszczędzania energii
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane wewnątrz i na zewnątrz
10 lat gwarancji

199 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 749 g |
| Maksymalna ilość światła | 625 lumenów |
| Natężenie światła | 41200 kandeli |
| maksymalna odległość | 406 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 3 baterie typu LR20/D 1,5 V |
| Wymiary | 298mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 57 mm |
| Średnica korpusu lampy | 38.1 mm |
Standardowa konfiguracja:
- 1 kliknięcie: pełna moc
-2 kliknięcia: niska moc
- 3 kliknięcia: oszczędność energii
Konfiguracja na zewnątrz:
- 1 kliknięcie: pełna moc
-2 kliknięcia: niska moc
-3 kliknięcia: stroboskop
Konfiguracja bezpieczeństwa:
- 1 kliknięcie: włącz / wyłącz
-2 kliknięcia: pełna moc
- 3 kliknięcia: oszczędność energii
Przygotowanie taktyczne:
- 1 kliknięcie: włącz / wyłącz
-2 kliknięcia: pełna moc
-3 kliknięcia: stroboskop