M020010
ML300LX 3 Cell Maglite Flashlight
Tugann an leagan 3-ceallraí seo den ML300LX beam solais an-chumhachtach de 625 lumens agus fad soilsithe de 406 méadar.
Tá ceithre chumraíocht soilsithe ag an flashlight ardchaighdeáin seo ag brath ar an ngníomhaíocht: caighdeánach, lasmuigh, slándáil, oirbheartaíochta
• Radaíocht an-chumhachtach
• Coigeartú bhíoma cliceáil tapa
• Cumhachtaithe ag 3 cadhnraí LR20 cineál D (gan áireamh)
• Ilmhód Solais: Iomlán Cumhacht / Cumhacht Íseal, Éicea, Strób
• Feidhm coigilte fuinnimh
• Córas Quick-Cliceáil chun an modh soilsithe a roghnú: 1, 2 nó 3 chlic
• 4 chumraíocht féideartha: caighdeánach, lasmuigh, slándáil, oirbheartaíochta
• Aschur: 625 lumens
• Illuminates suas le 366 méadar
• Neamhspleáchas 16h ag lánchumhacht agus 117h i mód coigilte fuinnimh
• IPX4 resistant uisce
• Seasann titim 1 méadar
• Taobh istigh agus taobh amuigh anodized
bharántas 10 mbliana

199 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 749 g |
| Uasmhéid solais | 625 lumens |
| Déine solais | 41200 coinnle |
| Fad max | 406 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (resistant aimsir agus deannaigh) |
| Bia | 3 x cadhnraí LR20/D de chineál 1.5V |
| Toisí | 298mm (fad) |
| Trastomhas ceann lampa | 57 mm |
| Trastomhas comhlacht lampa | 38.1 mm |
Caighdeán cumraíochta:
- 1 cliceáil: cumhacht iomlán
- 2 cad a tharlaíonn: cumhacht íseal
- 3 chlic: coigilt fuinnimh
Cumraíocht lasmuigh:
- 1 cliceáil: cumhacht iomlán
- 2 cad a tharlaíonn: cumhacht íseal
- 3 chlic: strobe
Socrú slándála:
- 1 cliceáil: ar / as
- 2 chlic: cumhacht iomlán
- 3 chlic: coigilt fuinnimh
Socrú Oirbheartaíochta:
- 1 cliceáil: ar / as
- 2 chlic: cumhacht iomlán
- 3 chlic: strobe