M020010
ML300LX 3-cellet Maglite-lommelykt
Denne 3-batteriversjonen av ML300LX tilbyr en meget kraftig lysstråle på 625 lumen og en lysavstand på 406 meter.
Denne lommelykten av høy kvalitet har fire lyskonfigurasjoner avhengig av aktiviteten: standard, utendørs, sikkerhet, taktisk
• Meget kraftig stråling
• Rask klikkstrålejustering
• Drives av 3 batterier LR20 type D (ikke inkludert)
• Flere lysmoduser: Full Power/Low Power, Eco, Strobe
• Energisparefunksjon
• Quick-Click-system for valg av lysmodus: 1, 2 eller 3 klikk
• 4 mulige konfigurasjoner: standard, utendørs, sikkerhet, taktisk
• Utgang: 625 lumen
• Lyser opp til 366 meter
• Autonomi på 16 timer ved full kraft og 117 timer i energisparemodus
• IPX4 vanntett
• Tåler 1 meters fall
• Innvendig og utvendig eloksert
10 års garanti

199 Artikkel Enheter
På lager
Advarsel: Siste vare på lager!
Tilgjengelig fom
| Vekt | 749 g |
| Maks lysmengde | 625 lumen |
| Lysintensitet | 41200 candelaer |
| maks avstand | 406 m |
| Vanntetting | IPX4 (vær- og støvbestandig) |
| Mat | 3 x LR20/D-type 1,5V batterier |
| Dimensjoner | 298 mm (lengde) |
| Lampehode diameter | 57 mm |
| Lampekroppens diameter | 38.1 mm |
Standard oppsett:
- 1 klikk: full kraft
- 2 klikk: lav effekt
- 3 klikk: energisparing
Konfigurasjon utendørs:
- 1 klikk: full kraft
- 2 klikk: lav effekt
- 3 klikk: strobe
Sikkerhetsoppsett:
- 1 klikk: på/av
- 2 klikk: full kraft
- 3 klikk: energisparing
Taktisk oppsett:
- 1 klikk: på/av
- 2 klikk: full kraft
- 3 klikk: strobe