M020010
Φακός Maglite ML300LX 3 Cell
Αυτή η έκδοση με 3 μπαταρίες του ML300LX προσφέρει μια πολύ ισχυρή δέσμη φωτός 625 lumens και απόσταση φωτισμού 406 μέτρα.
Αυτός ο φακός υψηλής ποιότητας έχει τέσσερις διαμορφώσεις φωτισμού ανάλογα με τη δραστηριότητα: στάνταρ, εξωτερικός χώρος, ασφάλεια, τακτική
• Πολύ ισχυρή ακτινοβολία
• Γρήγορη ρύθμιση δέσμης κλικ
• Τροφοδοτείται από 3 μπαταρίες LR20 τύπου D (δεν περιλαμβάνεται)
• Πολλαπλές λειτουργίες φωτισμού: Full Power/Low Power, Eco, Strobe
• Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας
• Σύστημα Quick-Click για την επιλογή της λειτουργίας φωτισμού: 1, 2 ή 3 κλικ
• 4 πιθανές διαμορφώσεις: τυπική, εξωτερική, ασφάλεια, τακτική
• Έξοδος: 625 lumens
• Φωτίζει έως και 366 μέτρα
• Αυτονομία 16 ωρών σε πλήρη ισχύ και 117 ωρών σε λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας
• Αδιάβροχο IPX4
• Αντέχει σε πτώση 1 μέτρου
• Εσωτερικά και εξωτερικά ανοδιωμένα
10 χρόνια εγγύηση

199 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 749 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 625 lumens |
| Ελαφριά ένταση | 41200 καντέλες |
| μέγιστη απόσταση | 406 m |
| Στεγανοποίηση | IPX4 (ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και στη σκόνη) |
| Φαγητό | 3 x μπαταρίες LR20/D-τύπου 1,5V |
| Διαστάσεις | 298 mm (μήκος) |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 57 mm |
| Διάμετρος σώματος λαμπτήρα | 38.1 mm |
Τυπική ρύθμιση:
- 1 κλικ: πλήρης ισχύς
- 2 κλικ: χαμηλή ισχύς
- 3 κλικ: εξοικονόμηση ενέργειας
Διαμόρφωση εξωτερικού χώρου:
- 1 κλικ: πλήρης ισχύς
- 2 κλικ: χαμηλή ισχύς
- 3 κλικ: στροβοσκοπικό
Ρύθμιση ασφαλείας:
- 1 κλικ: ενεργοποίηση / απενεργοποίηση
- 2 κλικ: πλήρης ισχύς
- 3 κλικ: εξοικονόμηση ενέργειας
Ρύθμιση τακτικής:
- 1 κλικ: ενεργοποίηση / απενεργοποίηση
- 2 κλικ: πλήρης ισχύς
- 3 κλικ: στροβοσκοπικό