M020007
Latarka magnetyczna ML25LT
ML25LT to latarka LED najnowszej generacji o mocy 177 lumenów.
Très robuste grâce à une construction en aluminium, oświetla w odległości 319 metrów.
• Elegancki i ultra wytrzymały
• Zasilany 2 bateriami LR14/C (brak w zestawie)
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• Tryb świecy - wolne ręce
• Wyjście: 177 lumenów
• Oświetla do 319 metrów
• Autonomia 2 godzin przy pełnej mocy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
10 lat gwarancji

199 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 318 g |
| Maksymalna ilość światła | 177 lumenów |
| Natężenie światła | 25373 kandele |
| maksymalna odległość | 319 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 2 baterie LR14/C 1,5 V |
| Wymiary | 168,45 mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 43.18 mm |
| Średnica korpusu lampy | 30.48 mm |