M020007
ML25LT Maglite lommelykt
ML25LT er en nyeste generasjon LED-lommelykt med en effekt på 177 lumen.
Très robuste grâce à une construction en aluminium, den lyser i en avstand på 319 meter.
• Elegant og ultrabestandig
• Drives av 2 batterier LR14/C (ikke inkludert)
• Belysning med justerbar stråle ved å dreie hodet: konsentrert eller bred
• Stearinlysmodus - håndfri
• Utgang: 177 lumen
• Lyser opp til 319 meter
• Autonomi på 2 timer ved full kraft
• IPX4 vanntett
• Tåler 1 meters fall
10 års garanti

199 Artikkel Enheter
På lager
Advarsel: Siste vare på lager!
Tilgjengelig fom
| Vekt | 318 g |
| Maks lysmengde | 177 lumen |
| Lysintensitet | 25373 kandelaer |
| maks avstand | 319 m |
| Vanntetting | IPX4 (vær- og støvbestandig) |
| Mat | 2 x LR14/C 1,5V batterier |
| Dimensjoner | 168,45 mm (lengde) |
| Lampehode diameter | 43.18 mm |
| Lampekroppens diameter | 30.48 mm |