M020007
Llanterna Maglite ML25LT
La ML25LT és una llanterna LED d'última generació amb una sortida de 177 lúmens.
Très robuste grâce à une construction en aluminium, il·lumina a una distància de 319 metres.
• Elegant i ultra resistent
• Alimentat per 2 piles LR14/C (no inclòs)
• Il·luminació amb feix regulable girant el cap: concentrat o ample
• Mode espelma: mans lliures
• Sortida: 177 lúmens
• Il·lumina fins a 319 metres
• Autonomia de 2 hores a plena potència
• Resistent a l'aigua IPX4
• Resistent a una caiguda d'1 metre
10 anys de garantia

199 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 318 g |
| Quantitat màxima de llum | 177 lúmens |
| Intensitat de la llum | 25373 candelas |
| distància màxima | 319 m |
| Impermeabilització | IPX4 (resistent a la intempèrie i a la pols) |
| Menjar | 2 piles LR14/C de 1,5 V |
| Dimensions | 168,45 mm (longitud) |
| Diàmetre del cap del llum | 43.18 mm |
| Diàmetre del cos del llum | 30.48 mm |