M020007
Svítilna ML25LT Maglite
ML25LT je LED svítilna nejnovější generace s výkonem 177 lumenů.
Très robuste grâce à une construction en aluminium, dosvítí na vzdálenost 319 metrů.
• Elegantní a ultra odolný
• Napájeno 2 bateriemi LR14/C (není součástí dodávky)
• Osvětlení s nastavitelným paprskem otáčením hlavy: soustředěné nebo široké
• Svíčkový režim – hands free
• Výkon: 177 lumenů
• Dosvítí až 319 metrů
• Autonomie 2 hodiny při plném výkonu
• IPX4 voděodolný
• Odolá pádu z 1 metru
10 let záruka

199 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 318 g |
| Maximální množství světla | 177 lumenů |
| Intenzita světla | 25 373 kandel |
| Vzdálenost max | 319 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu) |
| Jídlo | 2 x baterie LR14/C 1,5V |
| Rozměry | 168,45 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 43.18 mm |
| Průměr těla lampy | 30.48 mm |