Latarka Mini AAA Maglite
Przy długości 12,7 cm i korpusie 1,3 cm Mini AAA jest jeszcze bardziej kompaktowy niż Mini AA.
Wyposażony w żarówkę Krypton, eMa moc 9 lumenów i zasięg 31 metrów.
• Precyzyjne oświetlenie
• Zasilany 2 bateriami AAA/LR03
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• Moc: 9 lumenów
• Świeci do 31 metrów
• Autonomia 2h30 przy pełnej mocy
• Pozycja w trybie świecy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne dla odporności na korozję
Sprzedawany z dwoma bateriami LR03, une ampoule de rechange (dans le bouchon) et un clip stylo
10 lat gwarancji

399 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 49 g |
| Maksymalna ilość światła | 9 lumenów |
| Natężenie światła | 243 kandele |
| maksymalna odległość | 31 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 2 baterie AAA/LR03 |
| Wymiary | 127mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 19 mm |
| Średnica korpusu lampy | 12.7 mm |