Mini AAA svítilna Maglite
S 12,7 cm na délku a 1,3 cm tělem je Mini AAA ještě kompaktnější než Mini AA.
Vybaveno kryptonovou žárovkou, napřMá výkon 9 lumenů a dosah 31 metrů.
• Přesné osvětlení
• Napájení 2 bateriemi AAA/LR03
• Osvětlení s nastavitelným paprskem otáčením hlavy: soustředěné nebo široké
• Výkon: 9 lumenů
• Dosvit až 31 metrů
• Autonomie 2h30 při plném výkonu
• Umístěte v režimu svíčky
• IPX4 voděodolný
• Odolá pádu z 1 metru
• Eloxovaný exteriér i interiér pro odolnost proti korozi
Prodává se se dvěma bateriemi LR03, une ampoule de rechange (dans le bouchon) et un clip stylo
10 let záruka

399 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 49 g |
| Maximální množství světla | 9 lumenů |
| Intenzita světla | 243 svíček |
| Vzdálenost max | 31 m |
| Hydroizolace | IPX4 (odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu) |
| Jídlo | 2 hromádky AAA/LR03 |
| Rozměry | 127 mm (délka) |
| Průměr hlavy lampy | 19 mm |
| Průměr těla lampy | 12.7 mm |