Μίνι φακός Maglite AAA
Με μήκος 12,7 cm και σώμα 1,3 cm, το Mini AAA είναι ακόμα πιο συμπαγές από το Mini AA.
Εξοπλισμένο με λαμπτήρα Krypton, π.χΈχει ισχύ 9 lumens και εμβέλεια 31 μέτρα.
• Φωτισμός ακριβείας
• Τροφοδοτείται από 2 μπαταρίες AAA/LR03
• Φωτισμός με ρυθμιζόμενη δέσμη με περιστροφή της κεφαλής: συγκεντρωμένος ή φαρδύς
• Ισχύς: 9 lumens
• Φωτίζει έως 31 μέτρα
• Αυτονομία 2h30 σε πλήρη ισχύ
• Τοποθετήστε σε λειτουργία κεριού
• Αδιάβροχο IPX4
• Αντέχει σε πτώση 1 μέτρου
• Ανοδιωμένο εξωτερικό και εσωτερικό για αντοχή στη διάβρωση
Πωλείται με δύο μπαταρίες LR03, une ampoule de rechange (dans le bouchon) et un clip stylo
10 χρόνια εγγύηση

399 Αντικείμενο αντικείμενα
Σε απόθεμα
Προσοχή: Τελευταία κομμάτια!
Ημερομηνία Διαθεσιμότητας:
| Βάρος | 49 g |
| Μέγιστη ποσότητα φωτός | 9 lumens |
| Ελαφριά ένταση | 243 κανδέλλες |
| μέγιστη απόσταση | 31 m |
| Στεγανοποίηση | IPX4 (ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες και στη σκόνη) |
| Φαγητό | 2 μπαταρίες AAA/LR03 |
| Διαστάσεις | 127 mm (μήκος) |
| Διάμετρος κεφαλής λαμπτήρα | 19 mm |
| Διάμετρος σώματος λαμπτήρα | 12.7 mm |