Flashlight Maglite Mini AAA
Ag 12.7cm ar fad agus comhlacht 1.3cm, tá an Mini AAA níos dlúithe ná an Mini AA.
Feistithe le bolgán Krypton, eTá cumhacht 9 lumens aige agus raon 31 méadar.
• Soilsiú beachtais
• Cumhachtaithe ag 2 chadhnraí AAA/LR03
• Soilsiú le bhíoma inchoigeartaithe ag casadh an ceann: tiubhaithe nó leathan
• Cumhacht: 9 lumens
• Soilse suas go dtí 31 méadar
• Neamhspleáchas 2h30 ag cumhacht iomlán
• Seasamh i mód coinneal
• IPX4 resistant uisce
• Seasann titim 1 méadar
• Taobh amuigh agus taobh istigh anodized le haghaidh friotaíocht creimeadh
Díolta le dhá chadhnraí LR03, une ampoule de rechange (dans le bouchon) et un clip stylo
bharántas 10 mbliana

399 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 49 g |
| Uasmhéid solais | 9 lumens |
| Déine solais | 243 coinnle |
| Fad max | 31 m |
| Uiscedhíonta | IPX4 (resistant aimsir agus deannaigh) |
| Bia | 2 chairn AAA/LR03 |
| Toisí | 127mm (fad) |
| Trastomhas ceann lampa | 19 mm |
| Trastomhas comhlacht lampa | 12.7 mm |