Latarka Mini AA Maglite
Mini, kultowa w Maglite, to mała latarka z żarówką ksenonową.
Ma moc wyjściową 14 lumenów, a wiązkę można regulować, po prostu obracając głowicę.
• Precyzyjne oświetlenie
• Zasilany 2 bateriami AA/LR06
• Oświetlenie z regulowaną wiązką poprzez obrót głowicy: skoncentrowana lub szeroka
• Moc: 14 lumenów
• Świeci do 96 metrów
• Autonomia 5h15 przy pełnej mocy
• Pozycja w trybie świecy
• Wodoodporność IPX4
• Wytrzymuje upadek z 1 metra
• Anodowane elementy zewnętrzne i wewnętrzne dla odporności na korozję
Sprzedawany z dwoma bateriami LR06
10 lat gwarancji

398 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 107 g |
| Maksymalna ilość światła | 14 lumenów |
| Natężenie światła | 2305 kandeli |
| maksymalna odległość | 47 m |
| Hydroizolacja | IPX4 (odporny na warunki atmosferyczne i kurz) |
| Żywność | 2 baterie AA/LR06 |
| Wymiary | 146mm (długość) |
| Średnica głowicy lampy | 25.4 mm |
| Średnica korpusu lampy | 18 mm |